Fotokonkursas „ITF Photo Prize 2024“

ITF Seafarers’ Trust kviečia visus transporto darbuotojus, tame tarpe ir jūrininkus, dalyvauti foto konkurse ir pabandyti laimėti 2000 svarų sterlingų už geriausią 2024 m. nuotrauką, kuri suteiktų tikro ir autentiško žvilgsnio į transporto darbuotojų kasdienybę bei patirtį.

Dalinkitės geromis, sunkiomis, nepaprastomis ir įprastomis kasdieninio gyvenimo laive akimirkomis. Užfiksuokite darbinės veiklos ar apmąstymų momentus, savo pergales ar kasdienius kitiems nematomus iššūkius. Įamžinkite savo įgulos draugus ir realias gyvenimo laive situacijas. Galite siųsti ir prasmingus jūrininko gyvenimo krante kadrus.

Nuo 2020 m. ITF Seafarers’ Trust vykstantys fotokonkursai suformavo puikų fotografijų archyvą, kurio pagalba gerinamas supratimas apie jūrininko profesiją bei apie jūreivystę apskritai. Nuotraukos taip pat atlieka labai svarbų vaidmenį nušviečiant transporto darbuotojų svarbą ir padeda ITF organizacijai kovoti už geresnes visų transporto darbuotojų teises.

 

PRIZAI

I vieta 2000 GBP

II vieta 1000 GBP

III vieta 500 GBP

Daugiausia žmonių simpatijų pelniusi nuotrauka – 1500 GBP

Daug pagyrimų sulaukusi nuotrauka – 200 GBP

Pateikti dalyvio paraišką su nuotraukomis galima iki rugpjūčio 12 d., užpildant šią formą: https://www.itfglobal.org/en/photoprize#submit-your-photos

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti  ITF kongrese Marakeše spalio 17 d.

Terminai:

Konkurso pradžia 2024.05.01

Konkurso pabaiga 2024.08.12

Balsavimo pradžia 2024.09.01

Balsavimo pabaiga 2024.10.16

Nugalėtojo paskelbimas 2024.10.17

DALYVAVIMO FOTOKONKURSE GAIRĖS

Šis konkursas yra nemokamas ir atviras visiems transporto darbuotojams visame pasaulyje, sulaukusiems 18 metų ir vyresniems.

Kiekvienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip tris nuotraukas.

Gali būti pateikiamos bet kokio stiliaus nuotraukos, pradedant darbuotojų portretais, baigiant su transportu susijusių siužetų fotografavimu iš oro ar dronu.

Prieš pateikdami nuotrauką su kito žmogaus atvaizdu, dalyviai turėtų gauti jo leidimą/sutikimą naudoti tą atvaizdą.

Dalyvis turi turėti patvirtinančių įrodymų, kad yra transporto darbuotojas. Pavyzdžiui, narystės dokumentas, asmens tapatybės kortelė arba pripažinto darbdavio laiškas, kuriame aiškiai matomas dalyvio vardas.

Dėl geresnės nuotraukos kokybės rekomenduojama fotografuojant nurodyti didžiausią įmanomą failo dydį (pvz., telefone išsaugoti „Tikrasis dydis“).

KONKURSO SĄLYGOS

Pateiktos nuotraukos gali būti rodomos ir bendrinamos įvairiose platformose, tačiau iš esmės jos bus naudojamos informuoti apie ITF organizaciją ir su ja susijusių įmonių darbą per jos svetainę, leidinius, socialinės žiniasklaidos platformas ir kampanijas.

Pateikdami nuotraukas dalyviai sutinka nemokamai suteikti konkurso organizatoriui ITF Trust teisę:

–  naudoti nuotraukas bet kokiu būdu ir bet kokiose medijos priemonėse, įskaitant teisę atgaminti, publikuoti, pritaikyti, platinti, kopijuoti, rodyti ar versti spausdintinėje bei elektroninėje žiniasklaidoje, siekiant populiarinti jūrininkų gyvenimą, darbą bei gerovę.

– leisti trečiosioms šalims naudoti pateiktus duomenis tokiu pat būdu, kaip nurodyta pirmiau.

Dalyvavimo konkurse paraiška su nuotraukomis pateikiama per oficialią konkurso dalyvių platformą www.itfglobal.org/photoprize, užpildant šią formą: https://www.itfglobal.org/en/photoprize#submit-your-photos

Galutinis nuotraukų pateikimo terminas yra 2024 m. rugpjūčio 12 d. 12 val. CET.

Reikalalvimai nuotraukoms:

  • priimamos tik nuotraukos, darytos nuo 2023 m. sausio 1 d. iki 2024 m. rugpjūčio 12 d.;
  • priimamos tik vieno kadro nuotraukos;
  • nuotraukos turinys negali būti keičiamas pridedant, pertvarkant, apverčiant, iškraipant ar pašalinant žmones ir (arba) objektus iš kadro;
  • leidžiama koreguoti spalvas arba konvertuoti į pilkos spalvos tonus, nekeičiančius turinio.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti nuo 2024 m. spalio 17 d. ITF svetainėje. Konkurso orgnizatoriai iki tos datos susisieks su laimėjusiais fotografais nurodyta kontaktine informacija.

Informacija apie konkursą anglų kalba: https://www.itfglobal.org/en/photoprize